بلکا چیست؟

بلکا چیست؟

بلکا یک نوع خمیر میباشد که از سلولز طبیعی تشکیل شده است گه از ویژگی های بلکا عایق صوت ،مقاوم در آتش و شعله ور کردن آتش،مقاوم دربرابر ضربه ،حرارتی و برودتی آن میتوان اشاره کرد وبه دلیل اینکه خاصیت آنتی استاتیک وساختار فیبری باعث شده تا گردوغبار را به خود جذب نکند،طبق آمار تنها در کشورهای جهان سومی ودرحال توسعه از آن استفاده میشود،درکشور های توسعه یافته از بلکا استفاده نمیشود ومحصولی از دور خارج محسوب میشود چون طبق تحقیقات سرطان زایی بلکا اثبات شده میباشد و باعث تحمیل مضرات بسیار زیاد برای کارکنان کارخانجات رنگ سازی و کسانی که در معرض استنشاق مواد فرارمی شود.

آیا میتوان از بلکا در فضای باز استفاده کرد؟

به دلیل احتمال بارش های اسیدی باران و تابش مستقیم نور نمی توان از بلکا استفاده کرد.

بلکا ابریشمی چیست؟ تفاوت آن با بلکا معمولی در چه چیزی می باشد؟

بلکا ابریشمی که از نامش مشخص می باشد توسط ابریشم زینت داده شده که نوعی متفاوت از بلکا محسوب میشود، بلیکا ابریشمی ظاهری بسیار زیبا دارد و تمامی نکات مفید بلکای معمولی یا سلولزی را دارد، از ویژگی های بلکا ابریشمی زیبایی،حفاظت از سلامتی و تنوع در رنگ ها از مزیت های استفاده بلکا ابریشمی می باشد.

تفاوت بلکا ابریشمی و بلکا معمولی در ساختار آن می باشد، خمیر استفاده شده در بلکا معمولی  ترکیبی ازسلولز،چسب زرین وآب است.

سیمان پاش دستی چیست؟

سیمان پاش دستی وسیله ای است که با کمک فشار شدید هوا برای پاشیدن رنگ و سیمان را برروی انواع دیوارها مورداستفاده قرار می گیرد.

جریان هوای مورنیاز سیمان پاش دستی توسط یک کمپرسور با ظرفیت مخزن 500 یا 250 لیتر تامین می شود،از مزیت های این وسیله میتوان به سبک بودن وکاربری آسان اشاره کرد.

Related Posts

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست