انواع مختلف رنگ ساختمانی

 

انواع مختلف رنگ و کاربرد آنها در ساخت و ساز در زیر توضیح داده شده است.

رنگ آلومینیوم

رنگ آزبست

رنگ ضد خوردگی

رنگ های قیری

سیمان بر اساس رنگ

رنگ لاستیک مصنوعی

رنگ سیلیکات

رنگ گرافیت

رنگ پلاستیک

کازئین رنگ

رنگ سلولز

رنگ مینا

رنگ امولسیون

رنگ برنز

رنگ های کلوئیدی

رنگ روغن

رنگ سیلیکات

رنگ سیلیکات ترکیبی از سیلیس و مواد رزین است. سیلیکا چسبندگی خوبی به رنگ دارد که بعد از خشک شدن سطح سختی ایجاد می کند. این سطح می تواند مقاومت شدیدی در برابر گرمای شدید داشته باشد.

رنگ سیلیکات هرگز با فلزات شیمیایی واکنش نشان نمی دهد. بنابراین، این نوع رنگ را می توان در شرایط گرم و سازه های فلزی استفاده کرد.

رنگ پلاستیک

رنگ پلاستیک حاوی پلاستیک به عنوان پایه. رنگ های پلاستیکی خیلی سریع خشک می شوند، ظاهر بهتر و قدرت پوشش بالا دارند. آنها برای پوشش دیوار، اسلب، عرشه و غیره استفاده می شوند

کازئین رنگ

کازئین یک پروتئین است که در شکلات شیر موجود است، گرفته شده و با رنگدانه های سفید مخلوط شده تا رنگ کازئین دریافت شود. این در فرم پودر یا فرم پودر موجود است. رنگدانه های رنگی را می توان برای رنگ مورد نیاز استفاده کرد. رنگ های کازئین برای پوشش دیوارها، سقف ها، کارهای چوبی و غیره استفاده می شود. اما برای استفاده بیرونی، این رنگ باید با خشک کن ها مخلوط شود.

رنگ آلومینیوم : رنگ های آلومینیومی با مخلوط کردن آلومینیوم ریزشده با روکش یا روغن های زنجیره ای ساخته شده است. لاک الکل روح باعث می شود دوره خشک شدن کوتاه تر شود و لاک الکل روغن آرام خشک کردن را فراهم می کند. بنابراین، نانو لاک با توجه به نیاز مورد استفاده قرار می گیرد.

آیا شما یک پروژه تجاری یا کسب و کاری دارید که نیاز به رنگ دارد؟

هنگامی که یک تأسیسات تجاری نیاز به رنگ دارد، معمولا در مقیاس بزرگتر است. نقاشی Smile-A-Mile آشنا با محصولات صنعتی و تجهیزات مورد نیاز برای تکمیل پروژه ای از این اندازه است.

علاوه بر پوشش های صنعتی و تجهیزاتی که اضافه شده است، محیط کار خواستار است و نیاز به کار و هماهنگی با سایر پیمانکاران دارد. ما دارای کارکنان و قابلیت های برنامه ریزی برای تکمیل مشاغل بزرگ در یک برنامه ریزی دقیق است. ما همچنین استانداردهای ایمنی و صدور گواهینامه های ما را نیز دارا می باشیم و همچنین به طور صحیح مجوز، پیوند و بیمه می کنیم. ما قادر به ارائه طیف وسیعی از خدمات از جمله پاکسازی بدنه، نقاشی ساختمان، پوشش اپوکسی ترافیک بالا، حذف و کاربرد کاغذ دیواری، نصب فرش دیوار، نرده های فلزی نقاشی، روکش های پله، پرتوهای در معرض، سایبان ها، تیرهای چوبی و غیره و سایر کاربردهای صنعتی است.

راه‌هایی برای کتاب خواندن در محل کار

 

 

Related Posts

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست