اجزاء رنگ چیست

اجزاء رنگ

رنگ مات : شایعترین قسمت داخلی داخلی مات است که به راحتی با استفاده از قلم مو و یا غلتک قابل استفاده است و درخشش و یا شاین را به پایان نمی رساند. رنگ جامد اغلب از طریق اعمال بیش از یک کت یکبار به دست می آید. با این حال، رنگ مات به راحتی مشخص می شود و نیاز به روتوش معمولی دارد.

تخم مرغ و ساتن : یک پوسته تخم مرغ دارای یک درخشان بسیار ظریف است اما بدون صاف بودن آن به عنوان یک پوشش ساتن. از آنجایی که آنها فقط جزئی هستند بازتابنده، آنها نقص را برجسته نکرده و آنها را به عنوان رنگ دیوار داخلی مناسب می دانند. آنها به راحتی قابل استفاده می باشند و اغلب می توانند با یک کت پوشش خوبی داشته باشند. آنها اغلب در محیط های مورد نیاز مانند آشپزخانه ها و حمام ها استفاده می شوند، جایی که مقاومت کمتری دارند و می توانند تمیز باشند.

رنگ آلمینیوم : این نوع رنگ برای رنگ آمیزی کارهای چوبی، سطح فلزی و غیره استفاده می شود. لایه رنگ با تبخیر روان یا روغن سخت شده است. رنگ آلومینیوم دارای مزایای بسیاری از قبیل: ضد آب، مقاومت در برابر برق، خوردگی، هوای فشرده است، می تواند در تاریکی قابل مشاهده باشد و ظاهر خوبی ایجاد می کند

نیمه براق : نیمه براق به طور معمول برای برش هایی مانند پایه های چوبی، قالب و درب به جای دیوار استفاده می شود. آن را به سختی ارائه می دهد، به راحتی قابل تمیز است، و مناسب برای استفاده سنگین است. درخشش کمتر از رنگ کامل است، اما این پوشش تنها برای پوشش مناسب کافی است.

براق : رنگ براق فضای ساختمان را بزرگتر، با کیفیت بالا و یکدست نشان می دهد. در نقاشی ساختمان این نوع رنگ کیفیت سازی بهتری نسبت به رنگ های دیگر دارد.

رنگ های لاستیک مصنوعی : رنگ لاستیک مصنوعی با حل کردن رزین های مصنوعی در حلال های مناسب ساخته می شود. با افزودن رنگدانه مناسب به این میکسر، رنگ می تواند متفاوت باشد.امروزه در نقاشی ساختمان به کار می رود. این نوع رنگ به طور گسترده ای در سطوح بتن سیمان مانند دیوارهای بتنی و غیره استفاده می شود.

رنگ مات در نقاشی ساختمان اشکالات زیرسازی را کمتر نشان می دهد و یکدست تر به نظر می رسد و باید توجه بیشتری نسبت به نظافت این نوع رنگ داشته باشیم.

این رنگ کمتر تحت تاثیر باران، نور خورشید و غیره است. دارای خواص مقاوم در برابر مقاوم در برابر اسید، قلیایی و رطوبت است. این بسیار سریع خشک می شود و رنگ یکنواخت را در سراسر سطح حفظ می کند.

ارایه کننده کلیه خدمات ساختمانی با تکنولوژی جدید از قبیل مولتی کالر،نصب کاغذ دیواری و همچنین بازسازی ساختمان. حس متفاوت بودن و کیفیت نقاشی ساختمان را با ما تجربه کنید.

Related Posts

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست