نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان، زندگی شما را پر رنگ تر و با نشاط تر می کند : )

09195182317

نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان، یکی از خدمات ساختمانی است که نکات زیادی داشته و به قولی برای خود دنیایی دارد. به عنوان مثال نقاشی رنگ پلاستیک، نقاشی رنگ روغنی، نقاشی رونگ اکریلیک (بی بو) در کلیه مناطق تهران و شهرستان ها، خدماتی نقاشی ساختمان با غلطک و نقاشی نمای ساختمان، نقاشی روی گچ، نقاشی ویلا و نقاشی خانه های نوساز و کلنگی هم کدام ویژگی های خاص خود و بالتبع نکات و ریزه کاری های خاص خود را دارا می باشند. به همین جهت است که قیمت نقاشی ساختمان نیز کاملا متفاوت می باشد. البته گفتنی است که یافتن نقاش ساختمان در تهران که حرفه ای بوده و نسبتا ارزان باشد نیز مشکل خواهد بود.

نکات کلیدی نقاشی ساختمان

یکی از مهمترین کارهایی که قبل از نقاشی ساختمان صورت می گیرد بتونه کاری و سمباده زنی سطوح است. اگر سوراخ و یا ترکی روی دیوار باشد با استفاده از بتونه و کاردک باید آن را پر و هموار نمود و پس از خشک شدن، از سمباده استفاده کرد. سمباده با از بین بردن برجستگی ها و خطوط، یک دیوار صاف و یکدست برای رنگ آمیزی ایجاد می کند . اگر بر روی دیوار رنگ پوسته پوسته شده وجود دارد آن را با کاردک از بین ببرید و سطح را آماده رنگ آمیزی نمائید. این مرحله از رنگ آمیزی نقش بسیار موثری در جلوه و زیبایی رنگ ایفا می کند و منجر به ایجاد سطحی صاف و صیقلی می شود

قیمت نقاشی ساختمان عوامل موثر بر آن 

قیمت نقاشی ساختمان به عوامل متعددی بستگی دارد. نوع رنگی که نقاش ساختمان به کار می برد و متراژ کار از یک طرف و نیاز به زیرسازی و بتونه کاری و زیرسازی از طرف دیگر مهمترین عوامل اثرگذار بر قیمت نقاشی ساختمان هستند. اگر می خواهید از ترفندهای نقاشی ساختمان سر دربیاورید بدانید که ابزار زیادی وجود دارند که کار نقاشی را کمی ساده تر می‌کنند و شما هم می‌توانید از این ابزار استفاده کنید. اگر جزو آن دسته از افراد هستید که دوست دارند همه کارها را به دست متخصص آن کار بسپارند یا بعد از اینکه چند باری خودتان رنگ کاری ساختمان را انجام داده اید می‌خواهید یک دست رنگ درست و حسابی را با کمک یک نقاش ساختمان حرفه ای به خانه بزنید باید پیش از هر کاری بدانید که عوامل گوناگونی وجود دارند که بر هزینه نقاشی ساختمان تاثیر می‌گذارند.

فهرست