مولتی کالر

رنگی جذاب، زیبا و خاص برای نمای داخلی ساختمان

09195182317

رنگ مولتی کالر از محبوب ترین رنگ ها مورد استفاده در نقاشی ساختمان به خصوص در کشورمان محسوب می شود و کارخانه های تولیدی محصولات رنگ و رزین نقاشی ساختمان در کشورمان محصولات بسیار متنوعی را در این زمینه عرضه کرده اند. در ادامه نگاهی خواهیم انداخت بر آشنایی با رنگ مولتی کالر و نحوه آماده سازی سطوح، نحوه اجرا و کاربرد آن در نقاشی ساختمان را فرا می گیریم.

قابل اجرا بر روی تمامی سطوح‌ است. رنگ‌ مولتی‌ کالر دکوراتیو بوده و یک لایه فیلم نازک بر روی سطوح ایجاد می‌نماید و بسیار مناسب برای سطوح گچ، سیمان، بتون، آهن، آلومینیوم، چوب، رنگ، سنگ، شیشه، کاشی، پلاستیک، رنگ روغن، کنتیکس و ….است.
بافت ویژه این رنگ و مات و کم‌جلا بودن آن، مشکلاتی از قبیل موج و خرابی سطح زیر کار را در خود محو می‌کند. مولتی‌کالر از آن جایی که ذرات معلق هوا و دودها را به خود جذب نمی‌کند، برای محیط‌های پرترافیک و یا پر رفت‌و‌آمد مانند راه‌پله‌ها بسیار مناسب است.
در صورت آسیب‌دیدگی به سادگی با حداقل مواد و به بهترین وجه ممکن قابل ترمیم است.
از آنجایی‌ که رنگ‌ مولتی‌ کالر برخلاف رنگ‌های موجود در بازار جهت اجرا نیاز به هیچ‌گونه حلال و ترکیبات نفتی مرسوم ندارد، بدون بو بوده و در مکان‌هایی که امکان تخلیه کامل و طولانی مدت وجود ندارد، نظیر منازل، ادارات، مراکز درمانی، مراکز آموزشی، هتل‌ها و … به‌راحتی قابل اجرا می‌باشد.

فهرست